Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi książka dla pragnących zmian

Zmiany w życiu mogą dotyczyć różnych sfer życia. Nierzadko ludzie pragną zmienić swój wygląd, ale nie tylko on w życiu ma znaczenie. Znaczenie ma także to, z kim się zadajemy oraz w jaki sposób. Czy otacza nas grono przyjaciół, czy może właśnie tego grona brak. Autor książki “jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” doskonale rozumie ten problem i w swojej książce uczy i pokazuje, jak w łatwy sposób znaleźć sobie przyjaciół, nawet tam, gdzie pozornie ich nie ma. Książkę napisał Dale Carnegie. Co warto wiedzieć o jego książce?

Dale Carnegie- kim jest autor książek

Dale Carnegie to pisarz, który w swoim życiu stworzył całkiem sporą ilość  książek. Jest ich aż 26, które można znaleźć również na polskim rynku. Choć sam autor już nie żyje, to jednak jego literatura dalej cieszy się uwagą czytelników. Pozycja “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” doskonale obrazuje problem, z jakim mierzy się wiele osób. Carnegie urodził się w 1888 roku, a zmarł w 1955, więc jak widać, od jego śmierci już minęło wiele lat. Jednak jego literatura bardzo dobrze zniosła próbę czasu. Do dzisiaj jego pozycje można znaleźć w księgarniach. Zajmował się psychologią oraz biznesem, choć nie ukończył studiów stricte związanych z tymi dziedzinami.

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi książka dostępna w księgarni internetowej“- co warto wiedzieć o tej książce?

Zdobywanie przyjaciół ma miejsce nie tylko w dzieciństwie, gdzie czasem wystarczy wspólna piaskownica, by zawrzeć znajomość. W kolejnych latach trzeba już czegoś więcej, a mianowicie wyczucia drugiej osoby. Nie zawsze każda napotkana osoba będzie do nas przyjaźnie nastawiona oraz nie będzie chciała nas poznać. Dlatego też warto poznać triki, jakie oferuje amerykański pisarz. Znał się on na ludziach, a jego książka to idealna kompendium wiedzy dla tych, którzy chcą nieco lepiej radzić sobie z ludźmi. Warto przeczytać tą książkę, gdyż zawiera ona sprawdzone sposoby, które idealnie nadadzą się dla każdego. Książka jest idealna, by poprawić swoje szanse w biznesie, w życiu rodzinnym i nie tylko.